Říjen 2007"Složení"

23. října 2007 v 20:04 The Last Goodnight

Kurtis John - hlavní zpěvák, piáno
Mike Nadeau - hlavní kytara
Anton Yurack - kytara, klávesy, vokály
Ely Rise - klávesy, piáno, vokály
Leif Christensen - bass kytara
Larone "Skeeter" McMillan - bicí

Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket

Pršíííííííííí

23. října 2007 v 19:21
Dneska se teda to počasí moc nevytáhlo. Už asi od dvou prší a já jenom slyšim bubnovat ty melancholický kapky deště na okno...kap, kap, kapi kap....podzim neni zas tak špatný období, koukat se na ty krásně barevný listy a nechat se hýčkat posledníma paprskama slunce se líbí snad každýmu, ale tyhle lijáky-nelijáky pěkně kazej podzimu pověst. Mrholení je obzvlášť nepříjemný, to je pak všude bláto, člověk nic nevidí a milá obloha si takhle mrholí třeba celej den. Nic proti menší spršce, vždyť co by to bylo za svět bez děštíčku, ale všeho moc škodí. Už aby tady byla ta zima a doufám, že nás konečně obdaruje nejmíň dvouma metrama sněhu, protože pohled na ztrápenou tvářičku mýho bráchy, když zaregistruje šedivou rozježděnou břecku uprostřed ledna je fakt utrpení. Kde je ta zima z ladovejch obrázků....tak všichni doufejme, že se na nás letos konečně zima usměje svým ledovým úsměvem a dá nám pádnej důvod, proč si od Ježíška přát nový sáňky:)

Fotky

23. října 2007 v 19:12 Billy Talent

Jak vznikli

22. října 2007 v 21:40 Billy Talent
Billy Talent je punk-rocková / emo kapela z Toronta, Ontario v Kanadě. Začali v blízkém městě Mississauga v Ontariu ale dnes už žijí v Torontu.
Členové
  • Benjamin Kowalewicz - zpěv
  • Ian D'Sa - kytara, zpěv
  • Jonathan Gallant - basa, zpěv
  • Aaron Solowoniuk - bicí
Kapela začala v Meadowvale a Streetsville, dvě sousedící čtvrti ve městě Mississauga - velké město západně od Toronta. V roce '93 byli Ben Kowalewicz a Jon Gallant členy kapely "To Each his Own" ("Každému své vlastní"), kde Gallant hrál na basu a Kowalewicz na bicí. Kowalewicz se přesunul ke zpěvu a byl nahrazen Aaronem Solowoniukem. Potkali Iana D'Sa v zákulisí na soutěži talentů ve své škole. Trio se tedy dalo dohromady s Ianem, jelikož jeho kapela "Dragonflower" se zrovna rozpadala. Ze začátku hráli styl hudby který byl něco jako zmixovaný grunge a hip-hop. Krátkou chvíli se jmenovali "The Other One" ("Ten Druhý") a poté "Pezz".

Horká Čokoláda

22. října 2007 v 21:30
Dneska sem přišla ze školy, odhodila bágl (díky svý nadměrný váze přezdívanej "krosna" ) a začala s učenim. Ne, že by to byla kdovíjak zábavná činnost, to vůbec, ale aspoň jsem v sedum přemluvila mámu a ta mě pustila s Terezkou pro žvejkačky do blízkýho minimarketu. U normálního člověka by to byla záležitost na 10 minut, ne však u nás. Po příchodu do obchodu jsme se sáhodlouze přehrabovali v regálech a potom jsem se já s plechovkou Fanty, dvouma balíčkama žvejkaček a dvouma želatinovejma hadama a Terka s žvejkama a Tuti- frutti bonbonama konečně zařadili do fronty, zaplatili a vypadli z přervanýho krámku. Chvíli jsme klábosili na zastávce a vyhlíželi možné objekty hodné pořádnému prozkoumání a potom jsme se důležitě vydali do na zdejší poměry nekřesťansky drahé kavárny. Před vchodem stály dva načančaný květináče a já neodolala a významně do jednoho z nich zabodla prázdnou plechovku, která předtím obsahovala Fantu. To, že tam jsou kamery, jsme zjistili záhy:) Slavnostně jsme se usadili a čekali na obsluhu. Po chvíli k nám přicupitala sympatická paní a dala nám jídelní lístky. Bohužel nám naše úspory dovolovaly jenom horkou bílou čokoládu za 40 Kč. Když sem jí už dřív ochutnala, bylo mi hodně dlouho blbě, ale risk je zisk. Tentokrát to byl fakt spíš zisk. Byla výborná, i když nejlíp mi taky nebylo. O našem chování v café se však nedá mluvit v superlativech:)..mimo zmíněné plechovky jsme jim taky na památku ponechaly rozšlápnutou žvejku (z mýho balíčku) a opálenou dvacetikorunu, kterou jsem já, nenechavec, strčila do hořící svíčky na stole, která měla zřejmě navodit romantickou atmosféru. Tak už se těšíme, až si naše lumpárny promítnou na místním videu a už teď se těšíme na další návštěvu:D

Tapety

22. října 2007 v 21:15 Simple Plan

Wallpapers

21. října 2007 v 18:14 Simple Plan

Jak Simple Plan vznikli?

21. října 2007 v 18:01 Simple Plan
Znají se spolu (až na Davida,kterého potkali později) dese let. Chodili spolu na střední školu. Tehdy měl Pierre a Chuck svou kapelu Reset se kterou se jim podařilo vydat desku. Chuck v ní vydržel asi tři roky, poté dal přednost škole, nicméně s muzikou koketovat nepřestal. Časem se dal dohromady s Jeffem a rozjeli nový projekt. Jenomže jim chyběl kytarista a zpěvák . Naštěstí byl Sebastien(Seb) volný a bydlel nejblíž, a tak se rozhodli pro něj.V té době Pierre nebyl ve skupině Reset spokojený a rozhodl se že z ní odejde.Ale kam ??? No přece ke klukům do nové vznikající partičky! V Reset uprchlíka chvíli zastupoval David,ale i ten nakonec zběhnul.Sestava - Pierre,Chuck,Jeff,David a Sebastien byla kompletní ale chybělo jim jméno.To jim dalo sice zabrat ale i o jeho vzniku vyprávějí novinářům zábavnou historku. Už na střední měli plan že nechtějí skončit jako šedé myši někde v kanceláři nebo dělat něco co je nebaví. Naopak - toužili se skupinou jezdit po světě, koncertovat , získávat nové přátele. Byl to jednoduchý plán.A když se do puntíku splnil, nebylo co řešit - pojmenovali se Simple Plan.

Image

18. října 2007 v 21:33 Robbie Williams
A proč že se mi vlastně Robbie líbí? No, je to takový bad guy a ty já mám nejradši. Třeba v Harrym Potterovy sem vždycky fandila záporňákům jako Severus Snape, nebo Draco Malfoy:)..hrozně žeru jeho písničky, sou klásný:-*. Nejradši mám asi Come Undone nebo Strong, ale takhle se to nedá říct, já je miluju všechny:) A jak popsat Robbieho? Náladový, sympatický, drzý, sexuální maniak, záletník, bavič, herec, upřímný, sprostý, charismatický, ujetý, srší těm anejbláznivějšíma nápadama, ale HLAVNĚ- hlavně se nikdy nepřetvařuje! Je sám za sebe a rozhodně u něj nehledejte uměle vytvořenou image a díky ní i slávu, jako třeba u Britney Spears! A jak ta dopadla? Hrdě se prohlásila matkou, ale nejspíš zapomněla použít přídavné jméno "krkavčí", několikrát sebevědomě ohlašovala comeback, který tu ale stále není, naopak ho stále odkládá. Peníze utrácí maximálně tak za liposukci, nic jinýho ani nepřichází v úvahu..........A pro všechny tyhle vlastnosti je Robbie hrozně oblíbený a jeho plakáty zdobí nejeden z holčičích pokojíčků (ten můj neni výjimkou, já jich tam mám 17:D ). Nedávno sem do školy přitáhla jeho koncert a spolužáci, který ho do tý doby měli hluboko bod budem mrazu ve svym neaktualizovanym mozečku nestačili valit oči. A jako sladkej bonbonek nakonec sme dostali za úkol napsat hodnocení koncertu a skoro všichni mluvili v superlativech (samozřejmě já nejvíc:D ). Takže lidičky, nechte si Robbieho proniknout do hlavy a já vám zaručuju, že se ho jen tak nezbavíte!:)

Tetování

18. října 2007 v 21:13 Robbie Williams
Robbie je známý svým tetováním skoro po celém těle. Víte, kde všude ho má? Ne? Tak koukněte na jeho popis...
Oko Horuse vzadu na krku


Kalendáře

16. října 2007 v 21:03 Robbie Williams


Albumy a seznamy písniček

14. října 2007 v 18:54 Robbie Williams

Album: Life Thru' a Lens

1.Lazy Days
2.Life Thru A Lens
3.Ego A Go Go
4.Angels
5.South Of The Border
6.Old Before I Die
7.One Of God's Better People
8.Let Me Entertain You
9.Killing Me
10.Clean
11.Baby Girl Window

Album: The Ego Has Landed

1.Lazy Days
2.Millennium
3.No Regrets
4.Strong
5.Angels
6.Win Some Lose Some
7.Let Me Entertain You
8.Jesus In A Camper Van
9.Old Before I Die
10.Killing Me
11.Man Machine
12.She's The One
13.Karma Killer
14.One Of God's Better People/Poem (Hidden Track)

Album: Sing When You're Winning

1.Let Love Be Your Energy
2.Better Man
3.Rock DJ
4.Supreme
5.Kids
6.If It's Hurting You
7.Singing For The Lonely
8.Love Calling Earth
9.Knutsford City Limits
10.Forever Texas
11.By All Means Necessary
12.The Road To Mandalay

Album: Swing When You're Winning

1.I Will Talk And Hollywood Will Listen
2.Mack The Knife
3.Somethin' Stupid
4.Do Nothin' Til You Hear From Me
5.It Was A Very Good Year
6.Straighten Up And Fly Right
7.Well, Did You Evah
8.Mr. Bojangles
9.One For My Baby
10.Things
11.Ain't That A Kick In The Head
12.They Can't Take That Away From Me
13.Have You Met Miss Jones?
14.Me And My Shadow
15.Beyond The Sea

Album: Escapology

1.How Peculiar
2.Feel
3.Something Beautiful
4.Monsoon
5.Sexed Up
6.Love Somebody
7.Revolution
8.Handsome Man
9.Come Undone
10.Me And My Monkey
11.Song 3
12.Hot Fudge
13.Cursed
14.Nan's Song

Album: I've Been Expecting You

1.Strong
2.No Regrets
3.Millennium
4.Phoenix From The Flames
5.Win Some Lose Some
6.Grace
7.It's Only Us
8.Heaven From Here
9.Karma Killer
10.She's The One
11.Man Machine
12.These Dreams
Williams Robbie I've Been Expecting You

Album: Escapology

1.Feel
2.Monsoon
3.Sexed Up
4.Get A Little High
5.Come Undone
6.Something Beautiful
7.Love Somebody
8.Revolution
9.How Peculiar
10.One Fine Day
11.Me And My Monkey
12.Handsome Man
13.Nan's Song
14.How Peculiar (Reprice

Album: Greatest Hits

1.Old Before I Die
2.Lazy Days
3.Angels
4.Let Me Entertain You
5.Millennium
6.No Regrets
7.Strong
8.She's The One
9.Rock DJ
10.Kids
11.Supreme
12.Let Love Be Your Energy
13.Eternity
14.The Road To Mandalay
15.Feel
16.Come Undone
17.Sexed Up
18.Radio
19.Misunderstood
Greatest Hits

Album: Intensive Care

1.Ghosts
2.Tripping
3.Make Me Pure
4.Spread Your Wings
5.Advertising Space
6.Please Don't Die
7.Your Gay Friend
8.Sin Sin Sin
9.Random Acts Of Kindness
10.The Trouble With Me
11.A Place To Crash
12.King Of Bloke And Bird

Discography

13. října 2007 v 20:31 Good Charlotte
Good Charlotte

Datum vydání: 19.června 2001

1 Little Things
2 WaldorfWorldwide
3 The Motivation Proclamation
4 East Coast Anthem
5 Festival Song
6 Complicated
7 Seasons
8 I Don't Wanna Stop
9 I Heard You
10 The Click.
11 Walk By
12 Let Me Go
13 Screamer
14 Change
14 Thank You Mom
The Young and The Hopeless

Datum vydání: 1.října 2002
SIDE 1
1 A New Beginning
2 The Anthem
3 Lifestyles of the Rich & Famous
4 Wondering
5 The Story Of My Old Man
6 Girls & Boys
7 My Bloody Valentine
8 Hold On
9 Riot Girl
10 Say Anything
11 The Day That I Die
12 The Young & The Hopeless
13 Emotionless
14 Movin' On

Multimedia Music Beds
1 Lifestyles of the Rich & Famous (EPK)
2 The Anthem (EPK)
3 Wondering (EPK)
4 Hold On (EPK)
5 The Young & The Hopeless (EPK)
The Anthem
Datum vydáni: 8.července 2003
Zvukově rozdílné verze písní:
SIDE 1
1 The Anthem
2 Lifestyles of the Rich & Famous (Live Acoustic Version)

SIDE 998
1 additional royalties
Video Collection
Datum vydání: 2.prosince 2003

DVD Video
SIDE 1
1 Little Things
3 The Motivation Proclamation
Bootlegs
Datum vydání: 7.září 2004
CD Album1 A New Beginning/The Anthem
2 Festival Song
3 Riot Girl
4 Wondering
5 Girls & Boys
6 The Story Of My Old Man
7 I Heard You
8 Movin' On
9 WaldorfWorldwide
10 The Young & The Hopeless
11 Little Things
12 Lifestyles of the Rich & Famous

Významy songů

13. října 2007 v 20:28 Good Charlotte
The AnthemNázev songů mluví sám za sebe. The Anthem (Hymna) je hymnou pro outsidery, loosery. Pro děti, co nejsou v "davu". Je to o tom, jak být sám sebou a nevšímat si ostatních keců.
Lifestyles of the Rich & Famous:Jak většina z nás ví, tenhle song je o zkaženosti celebrit. O tom, jak si myslí, že život je strašně těžký. I když každý ví, že s jejich penězma si prostě koupí úplně všechno..včetně spravedlnosti.
Wondering:Tohle zní jako love song, že jo? Může se zdát že to je o osobě, která hledá dívku svých snů a když ji najde, je všechno hned lepší....Ale Benji tenhle song napsal pro Cashe!
The Story Of My Old Man:Depresivní song o otci Benjiho a Joela. Je o vzpomínkách na něj, co spolu dělali, ale taky o tom, že udělal velkou chybu, když je opustil.
Girls & Boys:Stručně a jasně: O tom, jak holky prahnou jenom po penězích a jak jsou dnešní dospívající negativně ovlivněni materialismem.
My Bloody Valentine:Tenhle song je o pomateném klukovi, který je bláznivě zamilovaný do dívky. Jenomže ona už má přítele. Neni nic jednoduššího než toho přítele zabít, že jo?
Hold On:Hodně smutný song..o tom, jak vydržet v těžkých časech, že sebevražda a útěk nejsou jedinými možnostmi jak problémy vyřešit.
Riot Girl:Love songs, ale trochu netypický. Je o punkrockové dívce..a jejím příteli, který ji tak miluje.
Say Anything:Tohle je o tom, jak se dva kvůli nějakému problému rozchází, i když se pořád hrozně moc milují.
The Day That I Die:Tenhle song je o smrti. O tom, jak se jednoho dne probudíš a víš, že dneska umřeš, tak se snažíš si ten poslední den co nejvíc užít, promluvit si znovu se starými přáteli, jít se svým psem ven, zavolat mámě.
The Young & The Hopeless:Námět je podobný jako u The Anthem. Prostě buď sám sebou, nenech se ničím a nikým ovlivňovat, nesnaž se zapadnout do davu...Je to prostě o životě.
Emotionless:Hodně smutný song o tátovi Benjiho a Joela. Ptají se, kde byl všechny ty noci, co probrečeli, proč je opustil a jestli si na ně vůbec někdy vzpomněl. Ale je to také o odpuštění . Odpouští mu, že to udělal, ale ne proto, že by jim to bylo jedno.....
Movin' On:Další song o tom, jak se nemáš nikým nechat ovlivnit. Je jen na tobě jaký budeš a kým budeš.
Little Things:Song o "malých problémech". O tom, že velké problémy vždycky pominou, ale ty malé jsou tu pořád a nechtějí odejít.
Waldorf World Wide:Tak tenhle song je myslím o ničem :-) Je věnovaný Waldorfu a tomu, že i když jsi z malýho města, můžeš toho hodně dokázat.
The Motivation Proclamation:Tohle je o někom, kdo potřebuje motivaci a povzbuzení od někoho, aby se vzchopil.
East Coast Anthem:Song věnovaný Východnímu pobřeží a zároveň je to taková hymna pro "odlišné" děti.
Complicated:První z mnoha songů o jejich tátovi. O tom, jak pořád nechápou proč to udělal..Proč je opustil.
Festival Song:Song o naprosté ztrátě sebekontroly. O tom, jak děláš to, co chceš a o nikoho ostatního se nestaráš.
Seasons:Love song, který je o všech ročních obdobích, které jedné osobě připomínají jinou osobu a období jejich lásky.
I Don't Wanna Stop:O tom, jak někdo ví, že jeho partner ho podvádí, ale pořád jejich vztah nechce ukončit.
I Heard You:Song o tom, jak máš rád populární holku, ale ona tebe nesnáší.
Walk By:Tenhle song je o holce, která je posedlá ďáblem, ale ty ji i přesto miluješ. A to tě přivede do pekla.
Let Me Go:O tom, jak vyrůstáš s nějakou osobou, ale když jsi starší, odloučíte se od sebe. A ta osoba dospěje ve vyzrálého člověka, zatímco ty jsi pořád ten trhlej malej harant.
Screamer:Song o nepochopení. Všichni si myslí, že jsi cvok, protože se nezajímáš o žádné problémy v životě a radši si užíváš.
Change:Love song. Typický příběh, jak někoho potkáš, zamiluješ se na první pohled, ale ta osoba o tobě snad ani neví.
Thank You Mom:Benji & Joel napsali tenhle song, aby poděkovali své mámě za všechno co pro ně kdy udělala.
The Click:O někom, kdo nezapadá vůbec nikam. Nic jinýho mě k tomu nenapadá..:)
Hey Dad:Další depresivní song o jejich otci.
The Innocent:Song napsaný Johnem Feldmannem z Goldfinger jako památka na 11.září. Ptají se v něm, proč nevinní musejí umírat. Song zpívají a hrají John Feldmann z Goldfinger, Benji & Joel Madden z Good Charlotte, a Tony Lavato & Nick Gigler z Mest.

Členové

13. října 2007 v 20:16
JOEL MADDEN
Jméno:Joel Ryan Rueben Madden
Datum narození:11.3.1979
Znamení: Ryby
Přezdívka: Sickboy
Domov:Waldorf/Naptown
Výška:175cm
Pozice v kapele:Zpěv
Poznámka:Dvojče Benjiho:)
Jídlo: sušenky, a co si doma uvaří
Superhrdina: spiderman
Zlozvyk: plivání
Miluje: chodit SÁM do kina, vaření, hračky, piercingy, dostávání e-mailů
Nemiluje: vstávání, matematiku, wasabi
photo
......................................................................................................................
BENJI MADDEN
Jméno:Benjamin Levi Madden
Datum narození:11.3.1979
Znamení: Ryby
Přezdívka: Kid Vicious, Benjahole
Domov:Waldorf/Naptown
Výška:170cm
Pozice v kapele:Kytara,zpěv
Poznámka:Dvojče Joela:)
Roční období: Jaro
Sen: žít s manželkou na vodě, mít děti, mít smuteční vrbu, basketbalové hřiště a nahrávací studio
Co má rád: holky, svoje piercingy
Co nemá rád: vlhko, zimu, politiku
Jídlo: pizza, rychlé občerstvení
Benji Madden
..............................................................................................................
BILLY MARTIN
Jméno:William Dean Martin
Datum narození:15.6.1981
Znamení: Blíženci
Přezdívka: Lil' Billy
Domov:Naptown/Maryland
Výška:180cm
Pozice v kapele:Kytara
Domácí mazlíčci: Bunji, Sam, Cash(psi), Nelly, Nelson, Stellar(kočky) a 27 křečků
Jídlo: pizza, sushi
Slavná celebrita: Angelina Jolie, Jennifer Lopez, Christina Aguilera
Superhrdina: Batman
Co má rád: kreslení, komiksy, holky
Co nemá rád: roláky, hady
........................................................................................................................
PAUL THOMAS
Jméno:Paul Thomas
Datum narození:5.10.1980
Znamení: Váhy
Přezdívka: St. Paul
Domov:Waldorf
Výška:175cm
Pozice v kapele:Basskytara
Jídlo: cokoliv italskýho
Show: The Simpsons
Zlozvyk: občas si zapálí
Záliby: hraní videoher, čtení, psaní poezie
Nemá zád: Nedostatek ponožek a čistýho prádla na cestách, vlhko
.........................................................................................................................
CHRIS WILSON
Jméno:Chris Wilson
Datum narození:5.5.1981
Znamení: Býk
Přezdívka: Ludacris
Domov:Provo Utah
Pozice v kapele:Bubeník
Chris poprvé potkal GC ve svém domě 7.11.2001. A Nedávno od skupiny odešel ze zdravotních důvodů....

Historie a fotky

13. října 2007 v 20:13 Good Charlotte
Jednoho krásného dne se rodině Maddenů v malém městečku Waldorf v Marylandu narodila dvojčátka - chlapečci. Tatínek s maminkou jim dali jména Benji (=Benjamin Levi Madden) a Joel (...Rueben Madden). A pohádka mohla začít...:)

Rodiče kluků se rozvedli a tak se kluci pustili do muziky. Benjík se naučil na kytaru a Joel měl spíš vlohy ke zpívání. Sehnali k sobě ještě bubeníka Aarona a basáka Paula (...Anthonyho Thomase) a kapelu pojmenovali podle dětské knížky "Good Charlotte". Jak to začíná s každou kapelou i kluci hráli nejdřív po garážích, u souseda a snažili se co nejvíc dostat do podvědomí veřejnosti. Dvojčata dostala k maturitě od mamky letenku do Calfu. Tam se podívali třeba na Gilman Street, kde začínali třeba Green Day (sou taky vzory GC). Časem se ke kapele přidal ještě druhý kytarista Billy (=William Dean Martin), takže kluci byli kompletní.

Prorazili v místní soutěži, mamka (která v tý době bydlela na pozemku sousedů v něčem jako je kůlna) jim půjčila svou dodávku, takže se kluci dostali do New Yorku, kde získali smlouvu na svoje první album "Good Charlotte". To vyšlo v roce 2000. A pak už to šlo samo. GC se dostali na mtv, album dostalo titul platinové, dvojčata uváděla pořad na mtv...došlo na další smlouvu na album...

To vyšlo v roce 2002 pod názvem "The Young And The Hopeless" Kluci vyměnily Aarona za Chrise (=Christopher Anthony Wilson), kterej teď už ale stejně v kapele není. Ze songů je přímo vidět, že kluky zpívat baví a nedělaj to z nějakejch komerčních důvodů.

Rok 2004 nám GC obohatili o další album "The Chronicles Of Life And Death" . A prorazila další " věc a to, že se Joel dal dohromady s Hilary Duff .

V současné době maj už kluci hotový čtvrtý album, který vyšlo 5.3.2007 pod názvem "Good Morning Revival" - z něho už nám rádia nějakej ten čas hrajou songy jako "Keep Your Hands Off My Girl" nebo "The River".