Historie a fotky

13. října 2007 v 20:13 |  Good Charlotte
Jednoho krásného dne se rodině Maddenů v malém městečku Waldorf v Marylandu narodila dvojčátka - chlapečci. Tatínek s maminkou jim dali jména Benji (=Benjamin Levi Madden) a Joel (...Rueben Madden). A pohádka mohla začít...:)

Rodiče kluků se rozvedli a tak se kluci pustili do muziky. Benjík se naučil na kytaru a Joel měl spíš vlohy ke zpívání. Sehnali k sobě ještě bubeníka Aarona a basáka Paula (...Anthonyho Thomase) a kapelu pojmenovali podle dětské knížky "Good Charlotte". Jak to začíná s každou kapelou i kluci hráli nejdřív po garážích, u souseda a snažili se co nejvíc dostat do podvědomí veřejnosti. Dvojčata dostala k maturitě od mamky letenku do Calfu. Tam se podívali třeba na Gilman Street, kde začínali třeba Green Day (sou taky vzory GC). Časem se ke kapele přidal ještě druhý kytarista Billy (=William Dean Martin), takže kluci byli kompletní.

Prorazili v místní soutěži, mamka (která v tý době bydlela na pozemku sousedů v něčem jako je kůlna) jim půjčila svou dodávku, takže se kluci dostali do New Yorku, kde získali smlouvu na svoje první album "Good Charlotte". To vyšlo v roce 2000. A pak už to šlo samo. GC se dostali na mtv, album dostalo titul platinové, dvojčata uváděla pořad na mtv...došlo na další smlouvu na album...

To vyšlo v roce 2002 pod názvem "The Young And The Hopeless" Kluci vyměnily Aarona za Chrise (=Christopher Anthony Wilson), kterej teď už ale stejně v kapele není. Ze songů je přímo vidět, že kluky zpívat baví a nedělaj to z nějakejch komerčních důvodů.

Rok 2004 nám GC obohatili o další album "The Chronicles Of Life And Death" . A prorazila další " věc a to, že se Joel dal dohromady s Hilary Duff .

V současné době maj už kluci hotový čtvrtý album, který vyšlo 5.3.2007 pod názvem "Good Morning Revival" - z něho už nám rádia nějakej ten čas hrajou songy jako "Keep Your Hands Off My Girl" nebo "The River".
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nikoušek Nikoušek | Web | 14. října 2007 v 19:22 | Reagovat

Ten blog je super! A The river mi něco řiká, myslim, že sem si to chtěla stáhnout, tak já du na to :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama