Nákupy..

8. října 2007 v 18:15
Nákupy..co k tomu dodat:) kdo se mnou aspoň jednou vyrazil do sebemenšího shopping parku, tak musel počítat s minimálně dvouma hoďkama brouzdání po obchodech a zkoušení milionu hadrů a všeho co se mi dostalo pod ruku:) prostě a jednoduše- neni nákup, z jterýho bych si neodnesla ňákej novej kousek do svýho už beztak pěkně přervanýho šatníku.Nejhorší ovšem je, že polovinu z těch věcí si na sebe vezmu dvakrát, maximálně třikrát za život a některý oblečky se toho dokonce vůbec nedočkaj.Miluju svoje kamarádky, který sdílej to samý potěšení a vydržej se mnou hodiny debatovat na takový ty ožehavý holčičí témata:-*...mezi naše nejoblíbenější se mimo jiné zařazujou debaty na téma: 1-podívej se na ty strašný mrkváče
2-normálně ... (většinou dosazujeme jméno ňáký extra "oblíbený kamarádky" ) má stejný triko jako já! No to je strašný, já ho kvůli ní budu muset jít vrátit!
3-hele mám strašnej problém, nevim, jestli si mám koupit to modrý nebo spíš to červený triko...
4-mám si koupit ty kalhoty i když sou mi malý?Ale jo, já do nich zhubnu (pozn.-tyto modely patří zpravidla k těm výše zmiňovaným)
5-támhleto tričko je prostě bomba!To musim mít! (v týhle fázi dochází na psí oči) Ale ono stojí 500..a já mám jenom 250!Prosím........já ti to vrátim! (můžete hádat jestli se tomu ubožákovi někdy dostane jeho těžce vydělaných peněz zpět:D )
No ty témata zrovna nepůsobí moc sympaticky co?Ale určitě nejsem jediná, kdo má zapotřebí rozebírat vkus nenáviděné spolužačky (viďte:-P :D )...
Zrovna dneska sem překecala mojí drahocenou maminku ke koupi úplně bezchybnejch Vansek, musela sice vysolit 1900, ale aspoň se mohla kochat pohledem své happy dcerky, která si při první příležitosti nový šlapadla nazula a hrdě si v nich kráčela se svejma best kámoškama na pouť..po pár jízdách na óbřím kyvadle měla ovšem co dělat, aby obsah svého žaludku nevyklopila na tak pracně vydobité skejťácké botky:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama