Významy songů

13. října 2007 v 20:28 |  Good Charlotte
The AnthemNázev songů mluví sám za sebe. The Anthem (Hymna) je hymnou pro outsidery, loosery. Pro děti, co nejsou v "davu". Je to o tom, jak být sám sebou a nevšímat si ostatních keců.
Lifestyles of the Rich & Famous:Jak většina z nás ví, tenhle song je o zkaženosti celebrit. O tom, jak si myslí, že život je strašně těžký. I když každý ví, že s jejich penězma si prostě koupí úplně všechno..včetně spravedlnosti.
Wondering:Tohle zní jako love song, že jo? Může se zdát že to je o osobě, která hledá dívku svých snů a když ji najde, je všechno hned lepší....Ale Benji tenhle song napsal pro Cashe!
The Story Of My Old Man:Depresivní song o otci Benjiho a Joela. Je o vzpomínkách na něj, co spolu dělali, ale taky o tom, že udělal velkou chybu, když je opustil.
Girls & Boys:Stručně a jasně: O tom, jak holky prahnou jenom po penězích a jak jsou dnešní dospívající negativně ovlivněni materialismem.
My Bloody Valentine:Tenhle song je o pomateném klukovi, který je bláznivě zamilovaný do dívky. Jenomže ona už má přítele. Neni nic jednoduššího než toho přítele zabít, že jo?
Hold On:Hodně smutný song..o tom, jak vydržet v těžkých časech, že sebevražda a útěk nejsou jedinými možnostmi jak problémy vyřešit.
Riot Girl:Love songs, ale trochu netypický. Je o punkrockové dívce..a jejím příteli, který ji tak miluje.
Say Anything:Tohle je o tom, jak se dva kvůli nějakému problému rozchází, i když se pořád hrozně moc milují.
The Day That I Die:Tenhle song je o smrti. O tom, jak se jednoho dne probudíš a víš, že dneska umřeš, tak se snažíš si ten poslední den co nejvíc užít, promluvit si znovu se starými přáteli, jít se svým psem ven, zavolat mámě.
The Young & The Hopeless:Námět je podobný jako u The Anthem. Prostě buď sám sebou, nenech se ničím a nikým ovlivňovat, nesnaž se zapadnout do davu...Je to prostě o životě.
Emotionless:Hodně smutný song o tátovi Benjiho a Joela. Ptají se, kde byl všechny ty noci, co probrečeli, proč je opustil a jestli si na ně vůbec někdy vzpomněl. Ale je to také o odpuštění . Odpouští mu, že to udělal, ale ne proto, že by jim to bylo jedno.....
Movin' On:Další song o tom, jak se nemáš nikým nechat ovlivnit. Je jen na tobě jaký budeš a kým budeš.
Little Things:Song o "malých problémech". O tom, že velké problémy vždycky pominou, ale ty malé jsou tu pořád a nechtějí odejít.
Waldorf World Wide:Tak tenhle song je myslím o ničem :-) Je věnovaný Waldorfu a tomu, že i když jsi z malýho města, můžeš toho hodně dokázat.
The Motivation Proclamation:Tohle je o někom, kdo potřebuje motivaci a povzbuzení od někoho, aby se vzchopil.
East Coast Anthem:Song věnovaný Východnímu pobřeží a zároveň je to taková hymna pro "odlišné" děti.
Complicated:První z mnoha songů o jejich tátovi. O tom, jak pořád nechápou proč to udělal..Proč je opustil.
Festival Song:Song o naprosté ztrátě sebekontroly. O tom, jak děláš to, co chceš a o nikoho ostatního se nestaráš.
Seasons:Love song, který je o všech ročních obdobích, které jedné osobě připomínají jinou osobu a období jejich lásky.
I Don't Wanna Stop:O tom, jak někdo ví, že jeho partner ho podvádí, ale pořád jejich vztah nechce ukončit.
I Heard You:Song o tom, jak máš rád populární holku, ale ona tebe nesnáší.
Walk By:Tenhle song je o holce, která je posedlá ďáblem, ale ty ji i přesto miluješ. A to tě přivede do pekla.
Let Me Go:O tom, jak vyrůstáš s nějakou osobou, ale když jsi starší, odloučíte se od sebe. A ta osoba dospěje ve vyzrálého člověka, zatímco ty jsi pořád ten trhlej malej harant.
Screamer:Song o nepochopení. Všichni si myslí, že jsi cvok, protože se nezajímáš o žádné problémy v životě a radši si užíváš.
Change:Love song. Typický příběh, jak někoho potkáš, zamiluješ se na první pohled, ale ta osoba o tobě snad ani neví.
Thank You Mom:Benji & Joel napsali tenhle song, aby poděkovali své mámě za všechno co pro ně kdy udělala.
The Click:O někom, kdo nezapadá vůbec nikam. Nic jinýho mě k tomu nenapadá..:)
Hey Dad:Další depresivní song o jejich otci.
The Innocent:Song napsaný Johnem Feldmannem z Goldfinger jako památka na 11.září. Ptají se v něm, proč nevinní musejí umírat. Song zpívají a hrají John Feldmann z Goldfinger, Benji & Joel Madden z Good Charlotte, a Tony Lavato & Nick Gigler z Mest.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama